První divadelní vystoupení

 

1.6.1963 - ZDŠ AZ Karlovy Vary - Exkurse

 

 

    Divadlo komedie a satiry Ústí nad Labem

 

1965 - U zvonu je candrbál (Babiččina krabička 1), režie  Krista Závotská

1966 - Balada z hadrů (Voskovec a Werich), režie Věra Vacková, Pavel Štolba

1966 - Vždyť jsme jen jednou na světě (Babiččina krabička 2), režie Zdeněk Friedl

1967 - Poklad na ostrově (R. L. Stevenson), režie M. Hrstka

1967 - Kouzelná noc (S. Mrožek), režie Luděk Sobota

 

 

    Divadlo DISK (Praha)

 

1971 - Gazdina roba (G. Preissová), režie Jaroslav Novotný

1971 - Proč jsem se zbláznil (Ch. Dizenzo), režie Rudolf Vedral

1971 - Žebrácká opera, režie Otakar Kosek

 

 

    Divadlo komedie MDP (Praha)

 

1971 - Apartmá 719 (N. Simon), režie František Miška

1972 - Víš přece, že neslyším, když teče voda, režie František Miška

 

 

    Divadlo RADIO (Radiopalác Praha)

 

1971 - Bobříci a nahá slečna (J. R. Pick), režie J.R.Pick

 

 

    Poetické divadlo VIOLA (Praha)

 

1970 - Nezbední bakaláři (Kvasnička + Vágner), režie Vladimír Justl a Dana Musilová

1971 - Nezbední Budulínci (Kvasnička + Vágner), režie Dana Musilová

1973 - Žil jsem láskou (M. J. Lermontov), režie Petr Adler

1974 - Nezbední Robinsoni (Kvasnička + Vágner), režie Dana Musilová

 

 

    Maringotka (Státní divadelní studio Praha)

 

1972 - Ryba ve čtyřech (W. Kohlhaase a R. Zimmerová), režie Zuzana Kočová

 

 

    Severomoravské divadlo Šumperk

 

1974 - Dvanáctá hodina (A. Arbuzov), režie Jiří Fréhar

 

 

    Krajské divadlo Příbram

 

1975 - Stříbrný vítr (M. Calábek), režie Emil Kadeřávek

1975 - Mordová rokle (M. Stehlík), režie Emil Kadeřávek

1975 - Déšť (B. Aprilov), režie Stanislav Vyskočil

1975 - Jolanka (K. Třebická), režie Ladislav Rybišar

1975 - Mravenci (Josef J. Kolár), režie Petr Novotný

1975 - Zvířátka a Petrovští (Jacob & Wilhelm Grimm), režie Emil Kadeřávek

1976 - Prémie (A. Gólman), režie Jiří Svoboda

1976 - Tartuffe (Moliére), režie Pavel Římovský

1976 - Kavárna na hlavní třídě (J. Matějíček), režie Jaroslav Novotný

1976 - Pygmalion (G. B. Shaw), režie Emil Kadeřávek

1976 - Jedenácté přikázání (F. F. Vamberk), režie Jiří Nesvadba

1977 - Filosofská historie (A. Jirásek), režie Emil Kadeřávek

1977 - Večer tříkrálový (W. Shakespeare), režie Jiří Svoboda

1977 - Bláznivá vůně čerstvého sena (R. Strahl), režie Emil Kadeřávek

1977 - Všechno je v zahradě (E. Albee), režie Jiří Svoboda

1978 - Všechno na ruby (A. Fredro), režie Miroslav Doutlík

1978 - Lucerna (A. Jirásek), režie Jiří Svoboda

1978 - Ideální manžel (O. Wilde), režie Emil Kadeřávek

1978 - Úklady a láska (F. Schiller), režie Josef Mixa a Rudolf Rouček

1978 - Bláznivý den aneb Figarova svatba (Pierre C. Beaumarchais), režie Emil Kadeřávek

1978 - Matka (K. Čapek), režie Jiří Svoboda

1979 - Kreón, thébský král (V. Trapl), režie Vojtěch Trapl a Rudolf Rouček

1979 - Radúz a Mahulena (Julius Zeyer), režie Rudolf Rouček

1979 - Dům pro nejmladšího syna (J. Kákoš), režie Emil Kadeřávek

1982 - Dáma skřítek (P. Calderón de la Barca), režie Rudolf Rouček

 

 

    Divadlo S. K. Neumanna (Praha)

 

1984 - Zákon věčnosti, režie Jan Novák

1984 - Fortinbras (J. Žurek), režie Jan Novák

 

 

    Činoherní klub Praha

 

1985 - Penzion pro svobodné pány, režie Jiří Krejčík

 

 

    Lyra Pragensia (Praha)

 

1987 - Svit luny (P. Verlain), režie Dagmar Sedláčková

 

 

    Divadlo hudby

 

1987 - Svit Luny (Rembaud + Verlen), režie Dagmar Sedláčková

 

___________________________________________________________________

 

 

   Zájezdové divadelní účinkování

 

Nedopsané příběhy (Vlastimil Venclík), režie Vlastimil Venclík

Červený a zelený panáček, režie Jan Cmíral

Děti noci (ÚDPM Praha), režie René B. Patzelt

Vajíčko (Felicien Marcelu), režie Ondřej Balík

Okénko (O. Scheinpflugová), režie Pavel Háša

Černá komedie (P. Shaffer), režie Lubomír Vajdička

Zločin a trest (F. M. Dostojevskij), režie Hana Ižófová

Causy (Johann Wolfgang von Goethe)

Ivan Skála (večer poezie v Bratislavě), režie Igor Lembovič

Josef Evengalista Purkyně (večer poezie v Bratislavě), režie Igor Lembovič

Jiří Orten (večer poezie v Bratislavě), režie Igor Lembovič

Jiří Žáček: Domácí přítel (večer poezie v Bratislavě), režie Igor Lembovič

Causy (Mefisto + operní árie), režie J. Ruml

Hamlet (divadlo F. R. Čecha), režie Franrišek R. Čech

Roky prelomu (Bratislava), režie Igor Lembovič

T. G. Masaryk

Zapovězené lásky

Amadeus, režie J. Ruml

Povídky

 

 

___________________________________________________________________

 

 

    Rozhlasové hry

 

1976
  • Výtržníci

1980
  • Strakonický dudák

1983
  • Tornádo (J. N. Ivanov)

  •  Leonardo da Vinci

1986
  • Matčino srdce
1987
  • Labyrint (James Watt)

1987
  • Pohádka o malíčkovi
1987
  • Valdstein
1987
  • Holmes
1988
  • Zákopová válka

1990
  • Vaše jméno

1991
  • Vězeň na Bezdězi

  • Schuman

 

   Rozhlasové pořady

 

Pionýrská jitřenka

Horizont

O čem se hovoří

Zrcadlo kultury

Lidé a svět

Meteor

Literární magazín

Věda a technika mládeži

Hovory o vojně

Domino

Listujeme ze stránek

Sputnik

Ze stránek …

Depeše

Rozhlasová univerzita

Člověk - věda - společnost

Polní pošta

A lidé běží …

Echo

Hudební univerzita

Prakticky vzato

Lidé a svět

Co přines čas

Vysílání pro školní fonotéky

Věda a technika: Satelit

Proměny

Orbis

Radioforum

Mikroforum

Knihovnička

 

 

   Rozhlasoví režiséři

 

Karel Weinlich

Jan Vedral

Jiří Horčička

Josef Bezdíček

Ladislav Rybišar

Jan Berger

Jiřina Martínková

Vladimír Tomeš

Zdeněk Švinger

Veronika Matějová

Jiří Hraše

Milan Balašov

Jan Karlík

Zdeněk Štěrba

Josef Hajdučík

Petr Adler

Vladimír Tomeš